|

Държавни първенства

КРАЙНО ОТБОРНО КЛАСИРАНЕ ОТ ВСИЧКИ ДЪРЖАВНИ ПЪРВЕНСТВА ЗА 2018 г

 

 

15-то ДОП за момчета-13

27-31. 10. 2018 - Варна

1

„Г. Марков” - Бургас

2

„Русе” - Русе

3

„Ген.Тошев” - Ген. Тошево

 

4-то  ДОП за кадети -15

27-31. 10. 2018 - Варна

 1

„Русе” - Русе

2

“Старт”- Червен Бряг

3

„Асеновец” - Асеновград

 

55-то  ДОП за кадети -17

27-31. 10. 2018 - Варна

 1

„Русе” - Русе

2

„Преслав” - Преслав

3

“Сливен” – Сливен

 

60-то  ДОП за юноши

27-31. 10. 2018 - Варна

1

“Марица” - Пловдив

2

„Г. Марков” - Бургас

3

“Титан” - Варна

 

69-то  ДОП за мъже

27-31. 10. 2018 - Варна

1

“Сливен” – Сливен

2

“Титан” - Варна

3

„100-те войводи” - Сливен

15-то ДОП за момичета-13

27-31. 10. 2018 - Варна

1

„Черноморец” - Бургас

2

„Г. Марков” - Бургас

3

„Калофер” - Карлово

 

4-то  ДОП за кадетки -15

27-31. 10. 2018 - Варна

 1

„Русе” - Русе

2

„Калофер” - Карлово

3

„Херкулес” - София

 

5-то  ДОП за кадетки -17

27-31. 10. 2018 - Варна

 1

„Русе” - Русе

2

„Б.мечка” - Хасково

3

„Светкавица”-Търговище

 

21-во  ДОП за девойки

27-31. 10. 2018 - Варна

1

“Черноморец” - Бургас

2

„Калофер” - Карлово

3

„Светкавица”-Търговище

 

31-во  ДОП за жени

27-31. 10. 2018 - Варна

1

“Марица” - Пловдив

2

„Херкулес” - София

3

„Калофер” - Карлово

ИНДИВИДУАЛНО КЛАСИРАНЕ ОТ ВСИЧКИ ДЪРЖАВНИ ШАМПИОНАТИ ЗА 2018 ГОДИНА

14 - 18. 05. 2018 Г - ХАСКОВО

 

 

15-то ДЛП за момчета
18. 05. 2018 г.

 

30

1

Симеон Джомев

Самсон-Кл

56

2

Васил Василев

Самсон-Кл

55

 

Христо Георгиев

ГМБ-Бургас

48

35

1

Габриел Георгиев

Русе - Рс

83

2

Янислав Димитров

Титан-Вн

80

3

Благовест Шабанов

Марица

67

40

1

  Станчо Борисов

ГМБ-Бургас

94

2

Ивайло Серафимов

Русе - Рс

89

3

   Стилян Николов

Титан-Вн

80

45

1

Красимир Павлов

ГМБ-Бургас

125

2

Християн Лилов

Самсон-Кл

95

3

     Петьо Петров

МПГ - Гб

92

50

1

    Росен Иванов

ГМБ-Бургас

101

2

    Мартин Пенчев

Русе - Рс

36

3

 

 

 

56

1

   Кольо Лаловски

ГМБ-Бургас

122

2

Николай Николаев

Сливен – Сл

111

3

   Денис Али

Добрич - Дч

99

62

1

Петър Дешков

ГМБ-Бургас

135

2

Йозен Махмуд

Добрич - Дч

94

3

Бейхан Исметов

Ген. Тошево

77

+62

1

Николай Кабакцийски

Мизия-Кнж

 

2

Ангел Георгиев

Старт-Ч.Бряг

 

3

Галин Господинов

Сливен – Сл

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

15-то ДЛП за момичета
17. 05. 2018 г.

 

30

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

35

1

Марина Лазарова

Калофер-Кл

32

2

 

 

 

 

 

 

 

40

1

Гюлбахар Ахмедова

Добруджа

49

2

Дарина Добрева

Черноморец

41

 

 

 

 

44

1

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

48

1

Виктория Радева

Титан-Вн

82

2

 

 

 

 

 

 

 

53

1

Гергана Стоянова

Черноморец

62

2

Невена Вътева

Калофер-Кл

 

 

 

 

 

58

1

 

 

 

2

 

 

 

 

 

 

 

+58

1

 

 

 

2

 

 

 

 

 

 

 

 

 

4-то ДЛП за кадети - 15
14. 05. 2018 г.

 

45

1

Веселин Русев

Русе

123

2

Денис Данев

Русе

114

3

Ерджан Весков

Русе

112

50

1

Ивайло Лучев

Самсон

139

2

Сергей Михайлов

Асеновец

135

3

Веселин Асенов

Черноморец

90

56

1

Габриел Маринов

Берое-Сз

160

2

Николай Серафимов

Русе

155

3

Бюлент Кекьов

Хасково

154

62

1

Димитър Янков

Добруджа

214

2

Христо Кошерски

Мизия

149

3

Виктор Динев

Черноморец

132

69

1

Карлос Насал

Ч. Бряг

242

2

Екрем Шабанов

Русе

168

3

Джими Иванов

Мизия

165

77

1

Коце Любчев

Херкулес

203

2

Стоян Костов

Марица

186

3

Стефан Димитров

Берое-Сз

163

85

1

Георги Йочев

Асеновец

267

2

Теодор Желязков

Асеновец

180

3

Дениз мехмед

Смолян

161

94

1

Николай Стоичков

Марица

210

2

 

 

 

3

 

 

 

+94

1

 Мартин Тошев

Ч. Бряг

225

2

 Петко Колов

Марица

148

 

 

 

 

 

 

4-то ДЛП за кадетки - 15
15. 05. 2018 г.

 

40

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

44

1

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

48

1

Летисия Недкова

Херкулес

94

2

 

 

 

 

 

 

 

53

1

Полина Лучева

Калофер-Кл

83

2

Милица Иванова

ГМБ-Бургас

78

 

Теодора Станкова

Черноморец

73

58

1

Габриела Демирева

100 войв-Сл

95

2

Християна Димитро

Черноморец

75

 

 

 

 

63

1

Елеонора Петкова

Марица

96

2

 

 

 

3

 

 

 

69

1

Алекс. Герганова

Титан-Вн

115

2

 

 

 

3

 

 

 

75

1

 

 

 

2

 

 

 

3

 

 

 

+75

1

Мадлена Петрова

Габрово

117

2

 

 

 

3

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

55-то ДЛП за кадети - 17
16. 05. 2018 г.

 

50

1

Иван Димов

Самсон

170

2

Серкан Али

Преслав

137

3

Асен Асенов

Русе

136

56

1

Тодор Ганчев

Сливен-Сл

184

2

Християн Илиев

Русе

174

3

Петко Неделчев

Сливен-Сл

154

62

1

Ангел Русев

Русе

230

2

Дуан Салим

Добрич-Дч

220

3

Хаят Весков

Русе

205

69

1

Стилиян Иванов

Добрич-Дч

240

2

Атанас Атанасов

Търговище

239

3

Тодор Йорданов

Сливен-Сл

227

77

1

 Кристиян Йорданов

Русе

275

2

Димитър Данаилов

Марица

220

3

Йордан Петров

Г.Марков-Бс

210

85

1

Даниел Илчев

Марица

254

2

Радослав Демиров

Титан-Вн

248

 

Недялко Станчев

Ч.море-Вн

228

94

1

Стефчо Христов

Титан-Вн

260

2

Пламен Косов

Смолян

211

3

Радостин Симов

Херкулес-Сф

210

+94

1

Васил Маринов

Сливен-Сл

320

2

Ален Садързанов

Марица

205

3

Димитър Балъкчиев

Мизия-Кнж

146

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

17-то  ДЛП  за кадетки - 17
16. 05. 2018 г.

 

44

1

Ивана Петрова

Светкав.-Тщ

134

2

 

 

 

3

 

 

 

48

1

 

 

 

2

 

 

 

3

 

 

 

53

1

Стиляна Маринова

Русе

119

2

 

 

 

3

 

 

 

58

1

Виктория Станева

Русе

141

2

Албена Серафимова

ХСФ

 

3

Деница Миленкова

Марица

 

63

1

Цветелина Стоянов

Русе

129

2

Габриела Кирева

Б.м.-Хасково

120

 

Дитка Барбова

Калофер-Кл

93

69

1

Мария-М Кирева

Б.м.-Хасково

180

 

Ивета Иванова

Русе

94

 

 

 

 

75

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

+75

1

Ивета Бойнова

Черноморец

133

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

60-то ДЛП за юноши
17. 05. 2018 г.

 

56

1

Павел Павлов

Сливен-Сл

200

2

Борисл.Паскалев

Г.Марков-Бс

170

3

Здравко Тенев

Сливен-Сл

165

62

1

Здравко Пеловски

Г.Марков-Бс

229

2

Рафет Сюлейманов

Преслав-Пре

218

3

 Хасан Чакър

Асеновец

202

69

1

Стилян Гроздев

Русе

240

2

Петър Тодоров

Ч.море-Вн

200

3

Роберт Димов

Г.Марков-Бс

191

77

1

Валентин Генчев

Берое-Сз

270

2

   Росен Яков

Ч.море-Вн

257

3

Виктор Димитров

Титан-Вн

217

85

1

Симеон Ванев

Г.Марков-Бс

257

2

Румян Пеловски

Г.Марков-Бс

246

3

Борислав Марински

Берое-Сз

246

94

1

Християн Първанов

Мизия-Кнж

300

2

Павел Христов

Ч.Бряг

280

3

Златомир Ковачев

Смолян

220

105

1

Стилян Костов

Черноморец

190

 

 

 

 

 

 

 

 

+105

1

Мартин Тодоров

Марица-Пд

265

2

Христо Христов

Ч.море-Вн

225

3

Георги Николов

Марица-Пд

217

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

21-во ДЛП за девойки
17. 05. 2018 г.

 

48

1

Симона Събева

Търговище

139

2

Роза Родопска

Калофер-Кл

87

3

Даяна Янчева

Черноморец

79

53

1

Мария Димитрова

Калофер-Кл

127

2

Даниела Мореева

Черноморец

91

3

Габриела Тодорова

Русе

86

58

1

Надежда-Мей Нгуен

Русе

158

2

Донка Барбова

Калофер-Кл

102

3

 

 

 

63

1

Фидиян Миткова

Търговище

142

2

Мариела Костова

Калофер-Кл

108

 

 

 

 

69

1

Василена Тодорова

Хасково

110

 

 

 

 

 

 

 

 

75

1

Ивелина Петрова

Марица

140

 

 

 

 

 

 

 

 

90

1

 Теодора Андончева

Асеновец

125

 

 

 

 

 

 

 

 

+90

1

 Теодора Андончева

Асеновец

125

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

71-во  ДЛП за мъже

17. 05. 2018 г.

 

56

1

Мирослав Христов

Преслав

185

 

Андрей Лалев

Асеневци

171

 

 

 

 

62

1

Ферди Назиф

Преслав

222

2

Асен Асенов

Русе

206

 

 

 

 

69

1

Стоян Енев

Титан-Вн

271

2

Захари Георгиев

Марица

221

3

Николай Димитров

Добрич-Дч

212

77

1

Божидар Андреев

Сливен

310

2

Златко Минчев

Аполон-Сз

240

 

Стелиян Иванов

Шумен

222

85

1

Юндер Бейтула

Добруджа

313

2

Валентин Георгиев

100 войв.

310

3

Николай Георгиев

Титан-Вн

308

94

1

Станислав Райчев

Аполон-Сз

275

 

Дилян Делчев

Шумен

204

 

 

 

 

105

1

Георги Шиков

Марица

292

2

Васил Господинов

Асеновец

290

 

 

 

 

+105

1

Христо Христов

Титан-Вн

330

2

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

31-ро  ДЛП за жени
16. 05. 2018 г

 

48

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

53

1

Даниела Пандова

100 войв.-Сл

170

2

Янка Димитрова

 Асеневци-ВТн

133

 

 

 

 

58

1

Силвия Василева

Херкулес

166

2

 Мая Иванова

Хасково

160

 

 

 

 

63

1

Ваня Лухова

Калофер-Кл

140

 

 

 

 

 

 

 

 

69

1

   Галя Шатова

Калофер-Кл

181

 

 

 

 

 

 

 

 

75

1

Румяна Станчева

Херкулес-Сф

145

 

 

 

 

 

 

 

 

90

1

   Джесика Иванова

Марица

170

2

 

 

 

 

 

 

 

+90

1

Петя Стоименова

Марица

177

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

Виж на:  http://wfbulgaria.com/durjavni-otborni-purvenstva/

 

 

© 2014 Българска федерация по вдигане на тежести